Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Drnholec Drnholec - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Drnholec Drnholec - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Drnholec Drnholec - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Drnholec Drnholec - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Drnholec
Nám. Svobody 5/8
Drnholec 69183
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Drnholec ubytování Drnholec Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Hotel Drnholec ubytování Drnholec

Hotel Drnholec Drnholec

hotel Mikulov ubytování Drnholec popis :
V nejjižnější části Moravy objevíte jedinečný kraj přírodních krás, pohádkových zámků, starobylých hradů, znamenitého vína a pohostinných lidí, který přímo vybízí k jedinečným výletům. Krajina je protkaná celou sítí cyklistických a pěších tras. Drnholec je malé městečko, které najdete na trase Brno-Vídeň, pouze 10 km od rakouské hranice a 13 km od Mikulova. Hotel Drnholec se nachází přímo v mikulovské vinařské oblasti s velmi teplým a suchým podnebím, ideálním pro růst vinné révy.

ubytování Mikulov hotel Drnholec :
Nabízíme ubytování ve dvanácti dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem s přímou volbou a SAT-TV. Pro větší pohodlí a komfort zajišťujeme roomservice: na přání Vám přineseme snídani nebo občerstvení na pokoj.

hotel Mikulov ubytování Drnholec restaurace :
Nabízíme široký výběr jídel mezinárodní kuchyně, ale naší hlavní specialitou jsou jídla typická na Moravě a v Čechách. Pro účely rodinných a firemních oslav je možné si rezervovat stůl nebo i celou restauraci. V chladnějších dnech si naši hosté rádi posedí v teple a pohodě u ohně našeho krbu v baru ve stylu anglického venkovského pubu. Nabízíme zde točené pivo Budvar.

ubytování Mikulov hotel Drnholec konference :
Nabízíme Vám možnost kombinace odpočinku a pracovních seminářů, školení, konferencí, výstav uměleckých děl, rodinných oslav nebo párty. V seminární místnosti s kapacitou 20 osob je Vám k dispozici televize, video, zpětný projektor a flipchart. K nerušenému obchodnímu jednání pro skupinu do osmi osob nebo k relaxaci můžete rovněž využít malý salonek.

hotel Mikulov ubytování Drnholec služby :
Hotel Drnholec se nachází přímo v mikulovské vinařské oblasti s velmi teplým a suchým podnebím, ideálním pro růst vinné révy. Přímo v Hotelu Drnholec můžete ochutnat z několika desítek znamenitých vín z Jižní Moravy, ale i zahraničních vín zvučných značek.

ubytování Drnholec hotel Mikulov okolí :
Tajemství jihomoravského vína a staleté tradice vinařství můžete poznávat při sklence znamenitého moku ve vinném sklepě nebo na trasách zdejších vinařských naučných stezek. Vodní sporty si užijete v rekreační oblasti u vodního díla Nové Mlýny nebo se můžete věnovat tenisu, rybolovu, sportovní lukostřelbě či jízdě na koni pro začátečníky i pokročilé.


Hotel Drnholec Drnholec - K hotelu přísluší parkovištěHotel Drnholec Drnholec - disponuje restauracíHotel Drnholec Drnholec - disponuje vinárnouHotel Drnholec Drnholec - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Drnholec Drnholec - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Drnholec Drnholec - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Drnholec Drnholec - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: Hotel-Drnholec-Drnholec@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Jihomoravský kraj Brněnský  Hotely v ČRHotely Jihomoravský kraj Brněnský  Ubytování