Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel DVOŘÁK Český Krumlov - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel DVOŘÁK Český Krumlov - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel DVOŘÁK Český Krumlov - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel DVOŘÁK Český Krumlov - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel DVOŘÁK
Radniční 101
Český Krumlov 38101
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel DVOŘÁK ubytování Český Krumlov Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s


 

**** Hotel DVOŘÁK ubytování Český Krumlov

Hotel Český Krumlov DVOŘÁK

Český Krumlov ubytování :
Hotel Dvořák se nachází přímo v historickém srdci Českého Krumlova a z jeho pokojů nabízí jedinečný výhled na řeku Vltavu a panorama krásného krumlovského zámku.

Ubytování Český Krumlov hotel Dvořák :
Hotel Dvořák v Českém Krumlově disponuje celkem 22 luxusně vybavenými pokoji. Kapacita i s přistýlkami je 50 osob. Pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou, Wi-Fi internetovým připojením minibarem a trezorem.

Hotel ubytování Dvořák Český Krumlov pokoje :
Luxusně vybavené pokoje s minibary a trezory : Classic -  s výhledem na město. Koupelny mají vanu nebo sprchový kout. Standard - s výhledem na zámek a řeku Vltavu. Koupelny mají vanu. Standardně vybavené pokoje: Extra -velmi prostorné pokoje apartmánového typu s výhledem na zámek. Možnost přistýlky. De luxe - prostorné pokoje typu Businness Suite s výhledem na zámek a řeku Vltavu. Možnost přistýlky. Apartment - velmi prostorné pokoje apartmánového typu. Single pokoj pro jednu osobu s prostornou koupelnou a výhledem na zámek. Relax Suite: Apartmá Relax Suite no. 303 má ložnici / obývací pokoj, jednací místnost a balkon s přímým výhledem na hrad. Apartmá Relax Suite no. 504 je podkrovní pokoj s terasou s překrásným výhledem na hrad.

Hotel Český Krumlov ubytování Dvořák Restaurace :
Stravování je nabízeno v hotelové restauraci s kapacitou 40 míst. Pro lehčí občerstvení je k dispozici lobby bar s 20 místy ve vstupní hale hotelu. V letní sezóně se nabízí lákavé posezení na letní terase u břehu řeky Vltavy s kapacitou 50 míst. The Castle Restaurant lze využít pro Vaše soukromé oslavy, svatby, recepce, rauty a firemní prezentace, večírky nebo školení.

Nově otevřený bar a café vás velmi rád přivítá na lehkou snídani, oběd nebo večeři, odpolední čaj s domácím koláčem a velkým výběrem káv a čaje. Večer Vás jistě překvapí i velký výběr koňaků, míchaných nápojů a doutníků Davidoff.

Ubytování Český Krumlov hotel Dvořák služby
 :
Hotel nabízí sekretářské a směnárenské služby. Na přání klientů zajišťují vyhlídkové lety, historické rauty, prohlídky města s průvodcem, tlumočnické služby apod. Firemní jednání, přijímací pohovor či jinou menší akci lze pořádat v salonku s kapacitou 20 míst. Konferenční služby: Dataprojektor, FAX, kopírka, přenosné promítací plátno, připojení k internetu, zpětný projektor. Dvě jednací apartmá se zajištěním doprovodného programu. 

Nekuřácký hotel. Výtah. Praní prádla. Pokojová a informační služba, cateringové služby. Zajištění průvodce, kulturních a sportovních akcí. Placený hotelový transport, taxi, úschova jízdních kol. V dosahu tenisové kurty, golf, vyhlídkové lety, půjčovna kol.

Ubytování Český Krumlov hotel Dvořák okolí :
Historické město Český Krumlov leží v údolí meandrující řeky Vltavy. Historické centrum bylo roku 1992 zapsáno do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. K nejvýznamějším památkám patří Krumlovský zámek s dominantní okrouhlou věží. Obdivována je i městská část Latrán s tzv. Budějovickou bránou, čtverhranným náměstím s radnicí, morovým sloupem a kašnou. Celé město si uchovalo unikátní síť středověkých ulic s velkým množstvím renesančních domů s gotickými jádry.

Hraniční přechody a jejich vzdálenost: Dolní Dvořiště  (Rakousko) - 30 km. Studánky (Rakousko) - 30 km. Strážný (Německo) - 25 km.

Silniční spojení: mezinárodní silnice E55 Praha - České Budějovice, dále silnice I. Třídy České Budějovice - Český Krumlov.


Hotel Český Krumlov DVOŘÁK - Služba na recepci je 24 hodinHotel Český Krumlov DVOŘÁK - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Český Krumlov DVOŘÁK -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Český Krumlov DVOŘÁK - V hotelu je kulečníkHotel Český Krumlov DVOŘÁK - K hotelu přísluší parkovištěHotel Český Krumlov DVOŘÁK - disponuje restauracíHotel Český Krumlov DVOŘÁK -  je k dispozici připojení na internetHotel Český Krumlov DVOŘÁK -  je k dispozici letní terasaHotel Český Krumlov DVOŘÁK - golfHotel Český Krumlov DVOŘÁK - disponuje kavárnouHotel Český Krumlov DVOŘÁK - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Český Krumlov DVOŘÁK - přijímá kreditní karty VISAHotel Český Krumlov DVOŘÁK - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Český Krumlov DVOŘÁK - přijímá kreditní karty JCBHotel Český Krumlov DVOŘÁK - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Český Krumlov DVOŘÁK - tenis -poblíž hoteluHotel Český Krumlov DVOŘÁK - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Český Krumlov DVOŘÁK - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Český Krumlov DVOŘÁK - na pokojích je telefonHotel Český Krumlov DVOŘÁK - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: hotel-Cesky-Krumlov-Dvorak@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Budějovický kraj  Hotely v ČRHotely Budějovický kraj  Ubytování