Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Dvořák České Budějovice - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Dvořák České Budějovice - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Dvořák České Budějovice - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Dvořák České Budějovice - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Dvořák
Nám. Přemysla Otakara II č.123/36
České Budějovice 37001
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Dvořák ubytování České Budějovice Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 10 m/s


 

**** Hotel Dvořák ubytování České Budějovice

Hotel České Budějovice Dvořák Ubytování České Budějovice Hotel Dvořák popis :
Hotel Dvořák se nachází přímo na náměstí Českých Budějovic v prostorách bývalého hotelu Slunce. V tomto objektu vyrostla nová obchodní dominanta Českých Budějovic, Obchodní Galerie Dvořák, kde je umístěna celá řada obchodů, boutique, ale i restaurací a kaváren.

Hotel České Budějovice Ubytování Dvořák :
Hotel Dvořák České Budějovice disponuje celkem 33 luxusně vybavenými pokoji s 60 pevnými lůžky a 28 přistýlkami, 6 jednolůžkových pokojů, 21 dvoulůžkových pokojů, 6 suites. Pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, jsou vybaveny TV se satelitním příjmem a telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem, připojením na internet wifi. 

Ubytování České Budějovice Hotel Dvořák Restaurace :
Hotel je garni, zajišťuje pouze snídaně podávané formou bohatého snídaňového rautu. Lobby bar umožňuje posezení či odpočinek nejen hotelovým hostům.

Restaurace se nachází v obchodní Galerii. Nabízí celoročně široký výběr naší i mezinárodní kuchyně.

České Budějovice Ubytování Hotel Dvořák konference
:
Pro jednání a školení je možné využít salónek v prostorách Obchodní Galerie. Kapacitní možnosti salonku v Orea Hotelu Dvořářák dovolují uspořádání malých konferencí, školení, firemních prezentací, jednání a různých incetivních akcí. Z technického vybavení se v hotelu nachází TV, DVD přehrávač, flipchart, promítací plátno. Ostatní vybavení lze zajistit externě.

Hotel Dvořák ubytování České Budějovice služby :
Hotel nabízí sekretářské a směnárenské služby, k dispozici je podzemní parkoviště s elektronickou ochranou. Na přání klientů zajišťujeme vyhlídkové lety, historické rauty, vstupenky, pronájmy tenisových kurtů, tlumočnické služby, kongresovou techniku, kopírování, zasílání faxů, příjem a zasílání elektronické pošty.

Hotel České Budějovice Ubytování Dvořák :
Hotel dále zajišťuje (prohlídky města s průvodcem, prohlídky zámku Hluboká nad Vltavou a Český Krumlov, prohlídky Schwanzenberské hrobky v Třeboni, prohlídky klášteru Zlatá Koruna, prohlídky zoologické zahrady Ohrada v Hluboké nad Vltavou, náštevy jihočeského motocyklového muzea, muzea koněspřežky a hornického muzea, návštevy jihočeské galerie, návštevy hvězdárny a planetária, prohlídky pivovaru Budvar s průvodcem, návštevy vesnické, architektury v Holašovicích - zapsaných na seznamu UNESCO).


Hotel České Budějovice Dvořák - K hotelu přísluší parkovištěHotel České Budějovice Dvořák - disponuje restauracíHotel České Budějovice Dvořák -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel České Budějovice Dvořák -  je k dispozici připojení na internetHotel České Budějovice Dvořák - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel České Budějovice Dvořák - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel České Budějovice Dvořák - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel České Budějovice Dvořák - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel České Budějovice Dvořák - na pokojích je telefon
Email: hotel-Ceske-Budejovice-Dvorak@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Budějovický kraj  Hotely v ČRHotely Budějovický kraj  Ubytování