Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Bouček Mochov - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Bouček Mochov - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Bouček Mochov - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Bouček Mochov - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Bouček
Čelákovická 11
Mochov 25087
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Bouček ubytování Mochov Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel Bouček ubytování Mochov

Hotel Mochov Bouček

Hotel Mochov ubytování Bouček popis :
Hotel Bouček se nachází v obci Mochov, jejíž velkou výhodou je především poloha vůči hlavnímu městu Praze a dostupnost prostřednictvím městské hromadné dopravy. Obec Mochov leží na silnici č. 611, vzdálená přibližně 12 km od hranice Prahy. Snadno dosažitelná je z dálničních sjezdů dálnice D 11 – sjezd Bříství – exit 18 nebo Jirny – exit 8.

Ubytování Čelákovice Mochov hotel Bouček :
Hotel Bouček disponuje k ubytování 65 lůžky ve 32 pokojích v hlavní budově a v dependance naproti hotelu. Ubytovat se můžete v jednolůžkových, dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích. Dva pokoje jsou řešeny jako bezbariérové, dva jako rodinné studio – dva dvoulůžkové pokoje se společnou chodbou a sociálním zařízením, dva jako apartmá s obývacím pokojem, ložnicí a velkou koupelnou s vanou a bidetem. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizorem.

Hotel Čelákovice Mochov ubytování Bouček restaurace :
Jídla domácí i mezinárodní kuchyně, plzeňský Prazdroj, nebo široký výběr moravských vín si můžete objednat v hotelové restauraci ( kde je místo až pro 70 hostů), nebo na formance na baru a v letních měsících také na terase našeho hotelu. Na terase již také tradičně během léta „mandlujeme“ – grilujeme krocany. Kromě našeho stálého jídelního lístku připravujeme na každý den od pondělí do pátku polední menu o jedné polévce a dvou hotových jídlech.

Ubytování Mochov Čelákovice hotel Bouček konference :
Součástí hotelu jsou tři salonky, vhodné pro konání jak vzdělávacích kurzů a seminářů, tak i pro pořádání firemních a společenských akcí, a to až pro 100 hostů. Zajistíme stravování účastníků Vašeho školení formou výběru z předem sestavených menu, připravíme pro Vás raut u příležitosti firemního zasedání, nebo zajistíme Váš firemní vánoční večírek včetně výzdoby, hudby a tanečního parketu. Svůj vůz můžete zaparkovat v těsném sousedství hotelu na hotelovém parkovišti.

Hotel Bouček ubytování Mochov Čelákovice služby :
V prostorách hotelové restaurace a dvou salonků pro Vás připravíme svatební nebo promoční hostinu, prostřeme slavnostní tabuli nebo raut u příležitosti rodinných oslav a narozenin, a to až pro 50 hostů. Snoubencům pomůžeme podle jejich přání a představ sestavit harmonogram svatební hostiny včetně svatebního menu a večerního rautu. Zajistíme květinovou výzdobu. Připojte se ke třiceti spokojeným novomanželským párům, kteří u nás v roce 2005 svůj svatební den strávili.


Hotel Mochov Bouček - Služba na recepci je 24 hodinHotel Mochov Bouček - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Mochov Bouček -  je k dispozici letní terasaHotel Mochov Bouček - K hotelu přísluší parkovištěHotel Mochov Bouček - disponuje restauracíHotel Mochov Bouček - V hotelu je kulečníkHotel Mochov Bouček - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Mochov Bouček - přijímá kreditní karty VISAHotel Mochov Bouček - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Mochov Bouček - přijímá kreditní karty JCBHotel Mochov Bouček - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Mochov Bouček - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Mochov Bouček - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Mochov Bouček - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: Hotel-Mochov-Boucek@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Středočeský kraj  Hotely v ČRHotely Středočeský kraj  Ubytování