Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel A Podlesí Brno-Kohoutovice - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel A Podlesí Brno-Kohoutovice - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel A Podlesí Brno-Kohoutovice - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel A Podlesí Brno-Kohoutovice - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel A Podlesí
Žebětínská 1a
Brno-Kohoutovice 62300
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel A Podlesí ubytování Brno-Kohoutovice Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Hotel A Podlesí ubytování Brno-Kohoutovice

Hotel Brno-Kohoutovice A Podlesí

Hotel Brno ubytování A Podlesí popis : nyní se nelze ubytovat!
Statutární město Brno je druhé největší sídlo u nás. Leží ve střední části jihomoravského kraje a tedy na pomezí střední a jižní Moravy, hraničí prakticky pouze s regionem Brno-venkov, který obepíná Brno jak velký prstenec.

Ubytování Brno hotel A Podlesí poloha :
Hotel A Podlesí je umístěn v klidné městské části Brno - Kohoutovice, nedaleko od výstaviště - autem cca 4 min. Výhodné je použít městskou dopravu - autobus č. 52 směr Brno - Žebětín z Mendlova nám. - vystoupit na 4. zastávce "Výletní".

Hotel Brno ubytování A Podlesí :
Hotel A Podlesí*** v Brně nabízí ubytování v komfortních, stylově zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevným televizorem, telefonem a s možností připojení na internet. Celková kapacita hotelu je 23 lůžek + 3 přistýlky. Je pamatováno na rodiny s dětmi nebo na menší uzavřené společnosti, které nechtějí být rušeny a požadují absolutní soukromí - tzv. malé apartmá: 2 dvojlůžkové pokoje jsou spojeny vlastní, samostatnou chodbičkou se soc. zařízením. Možnost ubytování i se svými zvířecími miláčky.

Ubytování Brno hotel A Podlesí služby :
Hotel je typu "garni", tzn. poskytuje snídaně. Po dohodě s hosty lze připravit i večeře dle přání. Sekretářské služby (tisk, Internet, korespondence, telefonáty) zajištění lísků a informací o kulturních akcích ve městě Brně (kino, divadlo, opera). Doplňkový prodej (občerstvení, hygienické potřeby, mapy, známky, jízdenky na MHD, praní prádla). Transfer, individuální cesty. Pronájem salónku pro patnáct lidí, objednávka jídla, návštěva pamětihodností.

Hotel A Podlesí ubytování v Brně okolí :
Pro hosty, kteří mají rádi procházky se nabízí v okolí lesnatý terén s naučnými stezkami, cyklostezka Brno - Vídeň. Zámek Rosice, zámek Náměšť, Pohádka máje, brněnská přehrada, Grand Prix Brno, veletrhy Brno, koupaliště Rosice, Zbýšov. Unesco - seznam památek v okolí Brno, VILA TUGENDHAT, LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL, Telč, historické centrum města Žďár, ZELENÁ HORA.

Přijímáme skupinové rezervace na veletrhy !!!


Hotel Brno-Kohoutovice A Podlesí - Služba na recepci je 24 hodinHotel Brno-Kohoutovice A Podlesí - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Brno-Kohoutovice A Podlesí - je k dispozici připojení na internetHotel Brno-Kohoutovice A Podlesí - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Brno-Kohoutovice A Podlesí - přijímá kreditní karty VISAHotel Brno-Kohoutovice A Podlesí - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Brno-Kohoutovice A Podlesí - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Brno-Kohoutovice A Podlesí - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Brno-Kohoutovice A Podlesí - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Brno-Kohoutovice A Podlesí - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Brno-Kohoutovice A Podlesí - na pokojích je telefon
Email: Hotel-Brno-Kohoutovice-A-Podlesi@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Jihomoravský kraj Brněnský  Hotely v ČRHotely Jihomoravský kraj Brněnský  Ubytování