Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Avanti Brno - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Avanti Brno - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Avanti Brno - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Avanti Brno - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Avanti
Střední 549/61
Brno 60200
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Avanti ubytování Brno Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s


 

**** Hotel Avanti ubytování Brno

Hotel Brno Avanti Hotel Brno ubytování Avanti popis :
AVANTI Hotel v Brně leží nedaleko městského centra, vedle nově otevřené Hokejové haly dětí a mládeže za Lužánkami. V roce 2006 byla dokončena kompletní rekonstrukce hotelu. Před hotelem se nachází prostorné parkoviště střežené kamerou se záznamem.

Ubytování Brno hotel Avanti :
Hotel Avanti nabízí ubytování v rekonstruovaných nově vybavených pokojích pro 250 osob. K ubytování slouží 90 dvoulůžkových pokojů (z toho 60 s možností přistýlky), 5 apartmánů (z toho čtyři s kuchyňským koutem a ledničkou), 2 VIP apartmány a 1 prezidentské apartmá (se dvěma ložnicemi, z toho jedna s rohovou vanou). K dispozici jsou široká lůžka s matracemi o rozměru 100x200 cm a kvalitními lůžkovinami.

Brno ubytování v hotelu Avanti vybavení pokojů :
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Na pokojích je TV se SAT, telefon s přímou volbou. Všechny pokoje mají připojení na internet. Nově naleznete na pokojích trezor, minibar (je naplňován na přání hosta) a fén. Na všech pokojích PLUS je navíc klimatizace.
 
Hotel v Brně ubytování Avanti Restaurace :
Gastronomické služby hotelu jsou poskytovány ve dvou restauracích s celkovou kapacitou 180 míst a Café baru s kapacitou 25 osob. Těšit se můžete na tradiční českou kuchyni. Nabízíme pokrmy všeho druhu s možností celodenního stravování nebo polopenze v cenách dle individuálního přání. Vyhlášená je tradiční česká kuchyně. Studené i teplé rauty podle přání. 

Hotel Avanti ubytování v Brně wellness centrum :
Nově vybudované wellness centrum v hotelu Avanti má pro své hosty připraven whirpool, saunu, páru, solární louku a masáže. Přímo v hotelu je bowling s barem.

Ubytování Brno hotel Avanti Sportovní aktivity :
Přímo vedle Hotelu AVANTI byla zprovozněna Hokejová hala dětí a mládeže. Rádi zajistíme pronájem ledových ploch - evropská a NHL. Ve spolupráci se sportovním centrem, které je vzdáleno asi 200 m od hotelu, zajišťujeme možnost rezervací těchto aktivit: squash, tenis, billiard, fitness centrum s bazénem, aerobik, krytý plavecký bazén, motokáry.

Hotel Avanti ubytování Brno konference :
Konferenční prostory Hotelu AVANTI v Brně s celkovou kapacitou 350 osob jsou ideální pro pořádání kongresů, konferencí, školení, banketů, prezentací, seminářů, plesů, večírků, rautů, svateb, promocí, firemních i rodinných akcí. Všechny konferenční prostory jsou vybaveny nejmodernější audiovizuální a prezentační technikou. Salonek 20 osob, Malý sál 50 osob, Velký sál 70 osob, Kongresový sál 250 osob, Meeting room 1. 60 osob, Meeting room 2. 20 osob.

Hotel Brno ubytování Avanti prezentační technika :
K dispozici je moderní prezentační technika. Pro zpestření akcí rádi zajistíme doprovodné programy podle Vašich představ jako: módní přehlídka, barmanská show, kouzelnické vystoupení, živá hudba, cimbálová muzika, taneční vystoupení dospělých i dětí apod. Další služby hotelu: bezbariérový přístup, akceptace platebních karet, směnárna, masáže zprostředkování výletů do okolí.

Přijímáme skupinové rezervace na veletrhy!!!

Hotel Brno Avanti - Služba na recepci je 24 hodinHotel Brno Avanti -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Brno Avanti - K hotelu přísluší parkovištěHotel Brno Avanti - disponuje restauracíHotel Brno Avanti -  je k dispozici připojení na internetHotel Brno Avanti - disponuje kavárnouHotel Brno Avanti - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Brno Avanti - přijímá kreditní karty VISAHotel Brno Avanti - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Brno Avanti - přijímá kreditní karty JCBHotel Brno Avanti - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Brno Avanti - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Brno Avanti - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Brno Avanti - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Brno Avanti - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Brno Avanti - na pokojích je telefon
Email: Hotel-Brno-Avanti@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Jihomoravský kraj Brněnský  Hotely v ČRHotely Jihomoravský kraj Brněnský  Ubytování