Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion BAKARA Libchavy - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion BAKARA Libchavy - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion BAKARA Libchavy - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion BAKARA Libchavy - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion BAKARA
Libchavy 161
Libchavy 56116
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion BAKARA ubytování Libchavy Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Penzion BAKARA ubytování Libchavy

Penzion Libchavy BAKARA penzion Ústí nad Orlicí ubytování Bakara popis :
Nabízíme Vám příjemné ubytování v moderně laděných pokojích a apartmánech, vybavených novým zařízením.Penzion se nachází v těsné blízkosti okresního města Ustí nad Orlicí. Okolí je vhodné k pořádání cyklistických i pěších výletů do členitého a malebného okolí tohoto regionu. Možnost projížděk na koních v nedaleké jízdárně.

Penzion Ústí nad Orlicí Ubytování Bakara :
K dispozici jsou moderně vybavené 2 až 3 lůžkové pokoje, které jsou vybaveny koupelnou s masážní sprchou a WC. Dále nabízíme dvoulůžkové pokoje - apartmány s luxusní kuchyní, terasou, vlastním WC a koupelnou. Po dohodě lze pokoje opatřit přistýlkou. V ceně ubytování je bezplatné používání parkoviště, možnost uschování kol atd.   

Ubytování Ústí nad Orlicí  Penzion Bakara - Restaurace :
Celodenní stravování v nedaleké restauraci vzdálené 50 m. Možnost snídaní v penzionu Ústí nad Orlicí.

Ústí nad Orlicí Ubytování Penzion Bakara -  Služby :
Zdejší region nabízí široké možnosti k využití volného času.V okolí je zbudovano mnoho cyklistických tras, vhodných k pořádání cyklovýletů, ve zdejší jízdárně lze celoročně využít projížděk na koních, či si naplánovat výlet po zdejších zříceninách. 

hotel Ústí nad Orlicí Ubytování Penzion Bakara :
V letních měsících je příjemné navštívit ústecký bazén v zimních měsících využívat nedaleký krytý plavecký bazén nebo 35 km vzdálené zimní středisko Říčky v Orlických horách. V neposlední řadě je zde také rozhledna s výhledem na celé Orlické podhůří a 25 km vzdálená Pastvinská přehrada. Příznivci bílého sportu můžou navštěvovat kvalitní tenisové hřiště, a nepřijdou zkrátka ani příznivci golfu. Nedaleko je totiž kvalitní golfové odpaliště, a golfový simulátor.

Levné ubytování od 350,- Kč za osobu pouze 3 km od města Ústí nad Orlicí!!!

Penzion Libchavy BAKARA - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Libchavy BAKARA -  je k dispozici připojení na internetPenzion Libchavy BAKARA - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Libchavy BAKARA - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Libchavy BAKARA - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Libchavy BAKARA - na pokojích je telefon
Email: pension-Libchavy-Bakara@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Pardubický kraj  Hotely v ČRHotely Pardubický kraj  Ubytování