Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Mlýn na Prádle Bechyně - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Mlýn na Prádle Bechyně - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Mlýn na Prádle Bechyně - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Mlýn na Prádle Bechyně - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Mlýn na Prádle
Bechyně 707
Bechyně 39165
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Mlýn na Prádle ubytování Bechyně Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s


 

*** Penzion Mlýn na Prádle ubytování Bechyně

Penzion Bechyně Mlýn na Prádle

penzion Mlýn na Prádle :
Zveme Vás srdečně k pobytu v našem pensionu „Mlýn na Prádle“. Pension se nachází na samotě 3 km od lázeňského města Bechyně v čisté a malebné přírodě jižních Čech. Můžeme vám nabídnout stylové ubytování v prostorách bývalého mlýna, jehož původní stavba pochází z konce 16. století. Mlýn leží u malého rybníka na břehu říčky Smutná. Objekt je svojí polohou velmi vhodný pro pořádání různých seminářů, školení a setkání, místo jako stvořené pro uzavřenou společnost, která nechce být rušena.

penzion Bechyně Mlýn na Prádle spojení :
Klidné a čisté prostředí jihočeské přírody (118 km od Prahy směr Benešov, Tábor, Opařany, Bechyně).

ubytování Bechyně Mlýn na Prádle ubytování :
Stylově a standardně vybavené pokoje, poskytující základní komfort ubytování WC, sprcha, TV, satelit, telefon, minibar. Dvoulůžkové, třílůžkové pokoje, dvě čtyřlůžková apartmá. Celková kapacita 22 lůžek s možností přistýlky.

penzion Mlýn na Prádle ubytování Bechyně restaurace :
Restaurace pro 45 osob, nabídka domácí kuchyně i českých specialit. V zimním období pravé jihočeské zabijačky na objednávku. Vhodné místo vašich schůzek, školení, podnikové akce, svatby, promoce, oslavy. Stylové prostory bývalé mlýnice s krbem a kulečníkem vhodné pro školení, semináře atd., oddělené od restaurace.

hotel Bechyně Mlýn na Prádle služby :
Vlastní tenisový kurt s nočním osvětlením, kurt na volejbal, nohejbal Vhodný terén pro cykloturistiku, krásné okolí pro vycházky, možnost houbaření. Možnost rybaření ve vlastním rybníku a v říčce Smutná. Golfové hřiště s 9 jamkami v bývalé Černické oboře v překrásném areálu luk, porostů a staletých stromů, 8 km od našeho pensionu. Jízda na koni, vyhlídkové lety, výlety lodí po Vltavě a Orlické přehradě.

penzion Bechyně Mlýn na Prádle turistika :
Pro motorizované návštěvníky množství hradů,zámků a kulturních památek v blízkém okolí jako například zámek Hluboká, zámek Červená Lhota, hrady Zvíkov a Orlík, Český Krumlov (na seznamu UNESCO). Prachatice, Písek, Dačice, nebo města Jindřichův Hradec a Třeboň, vyhlášená rybníkářskou tradicí.


Penzion Bechyně Mlýn na Prádle - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Bechyně Mlýn na Prádle - disponuje restauracíPenzion Bechyně Mlýn na Prádle - V hotelu je kulečníkPenzion Bechyně Mlýn na Prádle -  je k dispozici letní terasaPenzion Bechyně Mlýn na Prádle - tenis -poblíž hoteluPenzion Bechyně Mlýn na Prádle - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Bechyně Mlýn na Prádle - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Bechyně Mlýn na Prádle - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Bechyně Mlýn na Prádle - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Bechyně Mlýn na Prádle - na pokojích je telefon
Email: Penzion-Bechyne-Mlyn-na-Pradle@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Budějovický kraj  Hotely v ČRHotely Budějovický kraj  Ubytování