Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Olympic Teplice - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Olympic Teplice - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Olympic Teplice - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Olympic Teplice - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Olympic
U Kamenných lázní 335/23
Teplice 41501
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Olympic ubytování Teplice Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Penzion Olympic ubytování Teplice

Penzion Teplice Olympic

Penzion Teplice Ubytování Olympic :
Penzion Olympic je svou jedinečnou polohou v klidné lázeňské oblasti tím pravým místem pro Váš příjemný pobyt. Penzion Olympic se nachází u Kamenných Lázní, v ulici plné kaváren, barů a restaurací. Výhodou penzionu je uzamykatelné parkoviště ve dvoře.

Penzion Olympic ubytování Teplice :
K ubytování jsme pro Vás připravili prostorné a stylově vybavené pokoje. 2x jednolůžkový, 3x dvoulůžkový, 1x čtyřlůžkový pokoj s terasou a 2x apartmá vhodný i pro dlouhodobé pobyty (chodba, sprchový kout, malý obývací pokoj a větší ložnice, balkón). Každý pokoj je standartně vybaven nábytkem, WC, sprchovým koutem s masážní sprchou, minibarem a televizí se satelitním přijímačem. Snídaně se podávají v kavárně formou bohatého švédského stolu.

Ubytování Teplice Penzion Olympic kavárna :
Součástí penzionu je velmi oblíbená kavárna s kapacitou 40 míst. Kavárna je dělena na kuřáckou a nekuřáckou místnost. Prostory lze také využít pro menší společenské a rodinné akce, srazy, firemní setkání. K dotvoření atmosféry patří i posezení u skleničky dobrého vína, či sklenice řízného piva.

Penzion Teplice Ubytování Olympic letní terasa :
V letním období je otevřená terasa s kapacitou 50 míst, která přímo vybízí k příjemnému posezení a občerstvení. Kromě široké nabídky kávy se nabízí výběr z dezertů, dortů, pohárů, palačinek a převážně širokou škálu alkoholických a nealkoholických míchaných koktejlů. Ochotný a laskavý personál je samozřejmostí.

Teplice Ubytování Penzion Olympic služby :
Vážění hosté, v zájmu zkvalitňování služeb pro Vás máme k dispozici "WiFi Free Zónu" pro neomezený a bezplatný přístup do internetové sítě. Penzion Olympic je přímo předurčen v dnešní uspěchané době k návratu do rodinného stylu života. Nabízíme Vám domácí pohodu v klidném a tichém prostředí v blízkosti historického centra města Teplic.

Teplice Ubytování Penzion Olympic okolí :
Využijte volného času k poznání města, blízkého okolí a lázeňských služeb (dle dohody zajistíme). CASINO Teplice (1km), Muzeum Teplice (1 km), Botanická zahrada (2 km), Cisteriánský klášter Osek (8 km), Poutní kostel, basilika Bolestné Matky Boží Bohosudov (10 km), Památník Terezín (20 km), V blízkosti penzionu též možnost sportovního vyžití v plaveckém areálu s posilovnou a squashovými kurty, nebo golfové a tenisové hřiště.

Ke zpříjemnění pobytu v Teplicích si můžete vybrat ze 7 lázní: Císařské lázně. Hadí lázně. Kamenné lázně. Komplex sanatoria Beethoven. Nové lázně. Sadové lázně. Vojenské lázně.

Vážení hosté, požadujeme oznámení vašeho pozdního příjezdu. Rezervace bez oznámení bude držena pouze do 17.00 hod, omlouváme za způsobené potíže.


Penzion Teplice Olympic - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Teplice Olympic -  je k dispozici připojení na internetPenzion Teplice Olympic - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Teplice Olympic - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Teplice Olympic - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Teplice Olympic - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Teplice Olympic - na pokojích je telefon
Email: penzion-Teplice-Olympic@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Ústecký kraj  Hotely v ČRHotely Ústecký kraj  Ubytování