Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Panorama Tanvald - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Panorama Tanvald - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Panorama Tanvald - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Panorama Tanvald - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Panorama
Ždár 138
Tanvald 46841
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Panorama ubytování Tanvald Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Penzion Panorama ubytování Tanvald

Penzion Tanvald Panorama

Penzion Tanvald ubytování Panorama popis :
Penzion Panorama se nachází v malebném koutě Jizerských hor – Žďáře (v těsném sousedství Albrechtic a Tanvaldu), známých lyžařským střediskem Tanvladský Špičák. V klidném prostředí, 400m obecní vleky, 1500m lyžařské středisko špičák.

ubytování Tanvald penzion Panorama :
Penzion Panorama nabízí k ubytování 15 pokojů. V 1 až 3-lůžkových pokojích celková kapacita je 32 lůžek. Koupelny a WC jsou na patrech. 

Penzion Tanvald ubytování Panorama stravování :
V přízemí je stylová jídelna a společenská místnost s televizí, videem a se satelitelitním příjmem. Stravování: polopenze, nebo plná penze, výborná domácí kuchyně.

ubytování Tanvald penzion Panorama služby :
Vybavení: restaurace, bar, společenská místnost s TV, videem a satelitem, stolní tenis, všestranné hřiště, na míčové hry, dětský koutek – pískoviště, krytý bazén s Whirlpool a protiproudem, ohniště, lyžárna, kolárna, udírna, venkovní posezení se slunečníky. Vlasní parkoviště zajištěné uzamykatelnou závorou.
 
Penzion Tanvald ubytování Panorama :
Všestranné Využití, ideální pro rodiny s dětmi, pro školy, školy v přírodě i jiné kolektivy, organizované zájezdy, skupinové zájezdy, sportovní skupiny, lyžařské výcviky, tábory, firemní akce, školení apod. Okolí penzionu je vhodné pro sjezdové lyžování, běžky, cyklistiku, turistiku, výlety a samozřejmě odpočinek a relaxaci!

Penzion Panorama ubytování Tanvald okolí :
0,5km obecní lyžařské vleky
1,5km Tanvaldský Špičák (lyžařské středisko)
15km Jablonec nad Nisou (Krytý bazén)
25km Liberec (ZOO, Botanická zahrada, aquapark)


Penzion Tanvald Panorama - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Tanvald Panorama - disponuje restauracíPenzion Tanvald Panorama -  je k dispozici letní terasaPenzion Tanvald Panorama - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Tanvald Panorama - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Tanvald Panorama - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: Pension-Tanvald-Panorama@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Liberecký kraj  Hotely v ČRHotely Liberecký kraj  Ubytování