Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion U Švábků Tachov - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion U Švábků Tachov - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion U Švábků Tachov - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion U Švábků Tachov - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion U Švábků
Dlouhý Újezd 178
Tachov 34701
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion U Švábků ubytování Tachov Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Penzion U Švábků ubytování Tachov

Penzion Tachov U Švábků

Penzion Restaurant Tachov ubytování u Švábků :
Tachov (483 m n.m.) patří k nejstarším sídelním celkům západních Čech. Středověkému městu předcházelo významné slovanské hradisko, které leželo na důležité tzv. Norimberské stezce, spojující Čechy s obchodními centry Bavorska. Lyžování: sjezdovka Přimda (10 km).

Ubytování Tachov penzion u Švábků :
Nový dvoupodlažní objekt, ve spodní části restaurace a v horní ubytování. Penzion U Švábků nabízí k ubytování celkem 4 pokoje z toho 3 dvoulůžkové (letiště) a 1 čtyřlůžkový (oddělené postele).

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a televizi se satelitním příjmem. Snídaně lze přiobjednat - není zahrnuta v ceně ubytování. Možnost platit platební kartou.

Penzion Dlouhý Újezd ubytování Tachov u Švábků Restaurace :
Restaurace má interiér v novodobém stylu s dřevěnými prvky, bar, plazmová televize, ozvučení v kvalitě domácího kina zn. Canton, stoly odděleny paravány. Kapacita Restaurace je 60 míst se zvěřinovými specialitami, káva Tonino Lamborghini, míchané nápoje. Letní terasa se slunečníky. Parkoviště otevřené u penzionu.

Ubytování Dlouhý Újezd penzion u Švábků sport :
K dispozici je v Tachově velký bazén 25 m dlouhý s pěti dráhami, dále malý bazén pro neplavce a děti, sauny a občerstvení v areálu plaveckého bazénu. Zimní stadion se nachází v Pobřežní ulici v areálu sportovního komplexu v těsném sousedství městského fotbalového stadionu a městského koupaliště.

penzion u Švábků ubytování Tachov :
Kostel Nanebevzetí Panny Marie vnitřní zařízení kostela pochází většinou z období kolem r.1670. Hřbitovní kostel Svatého Václava pravděpodobně nejstarší kostel, založený snad ještě před vysazením města. Františkánský klášter od roku 1945 je klášter sídlem Okresního muzea. Na chodbách přízemí a v prostorách prvního patra jsou instalovány exponáty vztahující se k dějinám města i širšího regionu. Hezkou procházku poskytne tzv. Knížecí alej, která vede k minerálnímu prameni objevenému východně od města již v roce 1853. Jízdárna ve Světcích je náročně řešená technická architektura - sloh románský + gotika.


Penzion Tachov U Švábků - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Tachov U Švábků - disponuje restauracíPenzion Tachov U Švábků -  je k dispozici připojení na internetPenzion Tachov U Švábků -  je k dispozici letní terasaPenzion Tachov U Švábků - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Tachov U Švábků - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Tachov U Švábků - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Tachov U Švábků - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: pension-Dlouhy-Ujezd-Tachov-U-Svabku@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Plzeňský kraj  Hotely v ČRHotely Plzeňský kraj  Ubytování