Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Alf Rokytnice nad Jizerou - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Alf Rokytnice nad Jizerou - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Alf Rokytnice nad Jizerou - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Alf Rokytnice nad Jizerou - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Alf
Dolní 317
Rokytnice nad Jizerou 51244
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Alf ubytování Rokytnice nad Jizerou Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 5 m/s


 

*** Penzion Alf ubytování Rokytnice nad Jizerou

Penzion Rokytnice nad Jizerou Alf penzion Alf ubytování Rokytnice nad Jizerou poloha :
Penzion Alf se nachází v Libereckém kraji, nedaleko silnice Harrachov - Špindlerův Mlýn. Má ideální výchozí pozici pro pěší i cyklo turistiku. Od penzionu jezdí každou hodinu skibus. Nedaleko teče řeka Jizera.

ubytování Rokytnice nad Jizerou penzion Alf turistika :
Turistické a sportovní centrum západních Krkonoš. Středisko leží v malebném údolí, dominantu zde tvoří hřeben Studenova a Kotle, který se vypíná až do výše 1434m n.m. Zdejší terény poskytují výborné lyžařské i turistické trasy. Na hřebeny okolních kopců a hor vede 24 lyžařských vleků, sedačková lanovka, mnoho turistických zimních tras. Pro lyžaře jsou zde kvalitně upravené sjezdové a běžecké tratě. Pro vášnivé lyžaře je zde možnost večerního lyžování. V blízkosti pensionu je autobusová zastávka, jízda na koních, tenisový kurt, bowling, koupaliště (1.800 m).  

ubytování Rokytnice nad Jizerou penzion Alf :
Penzion nabízí celoročně k ubytování 12 pokojů s kapacitou 36 lůžek + možnost přistýlek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, sprchu a má standartní vybavení. možnost zapůjčení televize (ČT 1, ČT 2, Nova TV, satelitní příjem). Vlastní parkoviště.

penzion Rokytnice nad Jizerou ubytování Alf restaurace :
Restaurace s celoročním provozem nabízí minutková a hotová jídla. Snídaně se podávají formou bufetu. Kapacita restaurace je 55 míst. V létě příjemné posezení na terase pro 50 míst, možnost grilování. Pro školení,různé akce,svatby je možné pension uzavřít a podle délky pobytu domluvit zajímavé ceny. Společenská místnost.

hotel Rokytnice nad Jizerou ubytování penzion Alf okolí :
Celoročně lze využít kuželnu, nové bowlingové centrum, jízdárnu, sportovní halu, sauny a fitness centra. Ve zdejší obchodní síti lze zakoupit základní potraviny, značkové sportovní oblečení, doplňky, oděvy i obuv, drobné suvenýry, sklo a keramiku, nachází se zde směnárny, banky i bankovní automat.

Penzion Rokytnice nad Jizerou Alf - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Rokytnice nad Jizerou Alf - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Rokytnice nad Jizerou Alf -  je k dispozici letní terasaPenzion Rokytnice nad Jizerou Alf - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Rokytnice nad Jizerou Alf - disponuje restauracíPenzion Rokytnice nad Jizerou Alf - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Rokytnice nad Jizerou Alf - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Rokytnice nad Jizerou Alf - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Rokytnice nad Jizerou Alf - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Rokytnice nad Jizerou Alf - na pokojích je telefon
Email: pension-Rokytnice-nad-Jizerou-Alf@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Liberecký kraj  Hotely v ČRHotely Liberecký kraj  Ubytování