Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Jana Praha 10-Vinohrady  - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Jana Praha 10-Vinohrady  - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Jana Praha 10-Vinohrady  - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Jana Praha 10-Vinohrady  - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Jana
Dykova 20
Praha 10-Vinohrady 10100
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Jana ubytování Praha 10-Vinohrady  Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Penzion Jana ubytování Praha 10-Vinohrady

Penzion Praha 10-Vinohrady  Jana Ubytování v Praze Královské Vinohrady penzion Jana Domov mládeže : je ubytovacích zařízení s dlouholetou tradicí, v provozu více než 10 let. Vila stojí na Královských Vinohradech. Tato čtvrť je známá svou klidnou atmosférou a množstvím parků a restaurací.

Dvoupodlažní vila s terasou a velkou zahradou, kde můžete za pěkného počasí relaxovat, je tím pravým místem pro každého, kdo hledá levné ubytování. Ubytovací kapacita je 120 lůžek ve 30-ti jednoduše zařízených pokojích vhodných jak pro rodiny s dětmi, tak pro studentské skupiny.

Praha penzion Jana Domov mládeže ubytování :
Ubytovací kapacita je 120 lůžek ve 23 pokojích pro dvě až sedm osob, se společným sociálním zařízením na chodbách a v 7 lépe vybavených pokojích s vlastní koupelnou a toaletou. Sociální zařízení jsou k dispozici na každém patře a to v dostatečném množství. Pokoje jsou čistě a skromně vybaveny, samozřejmě včetně povlečení.
 
Perfektní servis nejen pro větší skupiny. Studentům většinou postačí pokoje se společným sociálním zařízením. Učitelům nebo řidičům lze nabídnout několik pokojů s vlastní koupelnou. Rádi poskytneme polopenzi nebo plnou penzi v jídelně, která může být použita i pro různé semináře či přednášky.

Penzion Jana v Praze Domov Mládeže služby :
WIFI Internet. Recepce je otevřena 24 hodin denně, možno platit kartymi, směnárna. Drobný prodej (jízdenky na městskou hromadnou dopravu, mapy, teplé a studené nápoje, cukrovinky). Trezor je k dispozici v recepci. Solárium s nepřetržitým provozem. Terasa s nádherným výhledem na Prahu. Parkování na zahradě. Společenská místnost pro 60 osob s TV a satelitem. Polopenzi nebo plnou penzi je nutno objednat předem, kontinentální snídaně od 8 do 10 h.

Doprava do centra je jednoduchá. Pěšky to trvá asi 20 minut, tramvají nebo metrem kolem 10 minut. Rádi Vám zajistí poznávací prohlídky a výlety po Praze a celé České republice, vstupenky a rezervace na kulturní představení i do restaurací. Doprava do Pension Jana Praha : 1. zastávka tramvaje - Perunova - č.10 a 16 - v noci č. 51 . 2. metro - zelená trasa A - stanice Jiřího z Poděbrad

Chcete rychlý a spolehlivý odvoz do vašeho hotelu?
Volejte teď! (+420) 720 170 000
Toto číslo neslouží pro rezervaci ubytování, ale jen pro objednání taxi.

Penzion Praha 10-Vinohrady  Jana - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Praha 10-Vinohrady  Jana - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Praha 10-Vinohrady  Jana - disponuje restauracíPenzion Praha 10-Vinohrady  Jana - Recepce poskytuje směnárenské služby.Penzion Praha 10-Vinohrady  Jana - je k dispozici připojení na internetPenzion Praha 10-Vinohrady  Jana - je k dispozici letní terasaPenzion Praha 10-Vinohrady  Jana - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Praha 10-Vinohrady  Jana - přijímá kreditní karty VISAPenzion Praha 10-Vinohrady  Jana - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Praha 10-Vinohrady  Jana - přijímá kreditní karty JCBPenzion Praha 10-Vinohrady  Jana - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Praha 10-Vinohrady  Jana - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Praha 10-Vinohrady  Jana - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: pension-praha-jana@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Pražský kraj  Hotely v ČRHotely Pražský kraj  Ubytování