Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion St. Leonhard Nýrsko - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion St. Leonhard Nýrsko - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion St. Leonhard Nýrsko - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion St. Leonhard Nýrsko - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion St. Leonhard
Uhliště 21
Nýrsko 34022
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion St. Leonhard ubytování Nýrsko Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 0 m/s


 

*** Penzion St. Leonhard ubytování Nýrsko

Penzion Nýrsko St. Leonhard

penzion Nýrsko ubytování St. Leonhard popis :
Penzion se nachází v Nýrsku na západním úpatí hlavního šumavského hřebene cca 15 km jižně od Klatov směrem k německé hranici. V penzionu je bar, terasa, krytý bazén, jsou zde ustájeni koně. K penzionu patří krytá jízdárna a prostorné stáje. V okolí jsou tři velká lyžařská střediska, golfové hřiště a nespočet kilometrů turistických a cyklistických tras.

Ubytování Šumava Nýrsko penzion St. Leonhard :
Nabízíme ubytování v pokojích: 1 x jednolůžkový, 11 x dvoulůžkový /možnost přistýlky/, 2 x apártmá / kuchyně, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj/. Všechny pokoje a apártmá mají vlastní WC a sprchový kout. Jsou vybaveny telefonem, televizí/51cm/, digitálním satelitem, minibarem a rozměrnou terasou. Na všech pokojích můžete mít sebou pejska.

Hotel Šumava ubytování St. Leonhard popis sport :
K vybavení penzionu patří krytý vyhřívaný bazén. Jeho užívání je v ceně ubytování. Součástí bazénu je horkovzdušná sauna a parní sauna. Poplatek za užívání je Kč 100,- za jednu hodinu a je nutné si ji objednat den předem. Stejným způsobem si můžete objednat masáž. Nabízíme zapůjčení kol k cyklovýletům. Pokud jste vyznavači golfu, tak i vy si přijdete na své v golfovém areálu na Liščí. Ten je vzdálen pouhých 5min jízdy autem směrem na Všeruby.

Ubytování Šumava penzion St. Leonhard služby :
Přímo v areálu penzionu jsou ustájeni koně. Dokonce si zde můžete ustájit svého koně. Vedle stájí je krytá jízdárna a v okolí nespočet cest na vyjížďky. K vybavení penzionu patří stáje, seník, krytá jízdárna a venkovní jízdárna. Pro koně máme dostatek sena, ovsa, slámy na podestýlku atd.. Všechno samozřejmě vlastní sklizeň z okolních 30ha luk a polí patřících k penzionu. Svého koně si můžete vzít na dovolenou s sebou.

penzion St. Leonhard ubytování Nýrsko :
V ceně ubytování je snídaně, večeře možné v restauraci penzionu. Zdarma připojení k internetu pomocí WIFI. Parkoviště u penzionu. Dětský koutek, venkovní posezení u klrbu, jezírko s ostrůvkem a kapličkou. Pro svoji polohu a zázemí je penzion vhodný pro rodiny s dětmi.


Penzion Nýrsko St. Leonhard - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Nýrsko St. Leonhard - disponuje restauracíPenzion Nýrsko St. Leonhard - disponuje vinárnouPenzion Nýrsko St. Leonhard - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Nýrsko St. Leonhard -  je k dispozici připojení na internetPenzion Nýrsko St. Leonhard -  je k dispozici letní terasaPenzion Nýrsko St. Leonhard - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Nýrsko St. Leonhard - přijímá kreditní karty VISAPenzion Nýrsko St. Leonhard - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Nýrsko St. Leonhard - přijímá kreditní karty JCBPenzion Nýrsko St. Leonhard - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalPenzion Nýrsko St. Leonhard - krytý bazén v hotelu.Penzion Nýrsko St. Leonhard - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Nýrsko St. Leonhard - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Nýrsko St. Leonhard - na pokojích je telefonPenzion Nýrsko St. Leonhard - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: Pension-Nyrsko-St-Leonhard@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Plzeňský kraj  Hotely v ČRHotely Plzeňský kraj  Ubytování