Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Excalibur Moravská Třebová 1 - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Excalibur Moravská Třebová 1 - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Excalibur Moravská Třebová 1 - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Excalibur Moravská Třebová 1 - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Excalibur
Cihlářova 15
Moravská Třebová 1 57101
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Excalibur ubytování Moravská Třebová 1 Aktuální počasí: mlhaDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 6 m/s


 

*** Penzion Excalibur ubytování Moravská Třebová 1

Penzion Moravská Třebová 1 Excalibur

penzion Excalibur ubytování Moravská Třebová popis :
Máte-li nějakou důležitou schůzku v regionu Moravské Třebové nebo ve Svitavách, naše restaurace a ubytování Vám zajistí neopakovatelnou atmosféru pro její úspěch. Díky našemu ubytování můžete v penzionu Excalibur strávit příjemnou noc a příští den třeba navštívit historické památky Moravské Třebové nebo Svitav, které jsou vzdálené jen cca. 12 minut jízdy.

penzion Moravská Třebová ubytování Excalibur :
Restaurace a Penzion Excalibur se nachází na pěší zóně ulice Cihlářova 80m od náměstí v Moravské Třebové a je vzdálen cca. 12 minut jízdy od okresního města Svitavy. Ubytování i restaurace splňuje vysokou kvalitu služeb za příznivé ceny.

ubytování Moravská Třebová penzion Excalibur restaurace :
Stylová restaurace Excalibur je položena do období gotiky. Název vychází z anglické legendy o kouzelném meči Excalibru. Dominantou je velký krb, dále pak gotické meče, židle, svícny a rytířská zbroj. Návštěva restaurace nabízí příjemné posezení v prostředí, které Vám přiblíží dobu o několik století zpět, kdy v této legendě naše racionální myšlení neexistovalo a svět kouzel, kde pravda a odvaha zvítězila nad zlem nás vyzývá dodnes.

penzion Moravská Třebová ubytování Excalibur akce :
Kapacita restaurace je 101 míst. V restauraci je příjemné, až magické stylové prostředí, kde si můžete objednat nejen běžné pokrmy, ale také zvěřinu, speciality na lávovém grilu, mešní vína či několik druhu kvalitní medoviny. K dalším službám patří rauty, svatby, večírky, podnikové akce, oslavy narozenin a jiné životní události.

ubytování Moravská Třebová penzion Excalibur :
Popis ubytování a penzionu: pokoje se nachází v prvním patře budovy. Jsou moderně zařízeny, každý má sociální zařízení a barevný televizor se satelitním příjmem a internet. V ceně je vlastní ohrazené a uzamykatelné parkoviště v zadním traktu penzionu. Při delším pobytu nebo při ubytování více osob je možnost slevy. Jestliže budete mít zájem o snídani, objednáte si ji při nástupu.

ubytování Moravská Třebová penzion Excalibur turistika :
Zámky - Zámek Moravská Třebová - nejstarší renesanční kamennný portál na sever od Alp, Litomyšl - památka UNESCO, renesanční architektura , Boskovice - empírový zámek, Čechy pod Kosířem - empírový zámek, expozice J.Mánesa, Náměšť na Hané - neoklasicismus, sbírky církevních slavnost. kočárů, míšeňského, porcelánu, francouzský park, Arcibiskupský zámek Kroměříž - památka UNESCO, správní centrum arcibiskupa, krásné rokokové interiéry.


Penzion Moravská Třebová 1 Excalibur - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Moravská Třebová 1 Excalibur - disponuje restauracíPenzion Moravská Třebová 1 Excalibur - disponuje vinárnouPenzion Moravská Třebová 1 Excalibur - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Moravská Třebová 1 Excalibur -  je k dispozici připojení na internetPenzion Moravská Třebová 1 Excalibur - přijímá kreditní karty VISAPenzion Moravská Třebová 1 Excalibur - přijímá kreditní karty JCBPenzion Moravská Třebová 1 Excalibur - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Moravská Třebová 1 Excalibur - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Moravská Třebová 1 Excalibur - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: Pension-Moravska-Trebova-Excalibur@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Pardubický kraj  Hotely v ČRHotely Pardubický kraj  Ubytování