Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion ZA VODOU Dvůr Králové nad Labem - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion ZA VODOU Dvůr Králové nad Labem - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion ZA VODOU Dvůr Králové nad Labem - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion ZA VODOU Dvůr Králové nad Labem - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion ZA VODOU
Poděbradova 2014
Dvůr Králové nad Labem 54401
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion ZA VODOU ubytování Dvůr Králové nad Labem Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 5 m/s


 

*** Penzion ZA VODOU ubytování Dvůr Králové nad Labem

Penzion Dvůr Králové nad Labem ZA VODOU Penzion je situován v klidné části Dvora Králové, pouze několik minut chůze od centra města, ZOO, a městského koupaliště.

Penzion Dvůr Králové za Vodou ubytování :
Penzion nabízí ubytování v 20 dvoulůžkových pokojích,
4 pokoje s možností přistýlky, 2 třílůžkové pokoje
6 čtyřlůžkových pokojů, 1 pětilůžkový pokoj, 1 bezbariérový pokoj, 1 luxusní apartmán, kuřácké a nekuřácké pokoje.

Koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, barevný televizor se satelitními programy, telefon, možnost zapůjčení dětské postýlky, některé z pokojů s přístupem na internet

Penzion za Vodou Dvůr Králové nad Labem Restaurace :
Nově otevřená restaurace s celoročním provozem, nabízí výběr ze specialit místní i zahraniční kuchyně. Našim klientům rádi nabídneme zázemí, kde je k dispozici vybavená školící místnost vhodná pro uspořádání firemních školení a prezentací. Dále je zde možnost využití salónku, který je jako stvořený pro rodinné oslavy, svatby, srazy, atd. Hosté mohou dále využít zahradní terasu s výhledem do zahrady.

Penzion Za Vodou ubytování Dvůr Králové nad Labem Sport :
Zázemí bylo postaveno po prvním roce provozu penzionu. K dispozici je zde zahradní bar, pergoly, venkovní bazén, dětský bazén, hřiště na fotbal, basketbal a dětské hřiště. Využití zahradního areálu je zdarma pro všechny hosty penzionu. Menší putting green.

Penzion Dvůr Králové Za vodou Kongreosy, sály, školení :
Naše nová školící místnost je vhodná pro uspořádání firemních školení a prezentací. Klientům je k dispozici veškeré níže uvedené vybavení. Místnost je plně klimatizována.

kapacita cca. 70 osob, místnost je kompletně ozvučena s možností napojení mikrofónu, k dispozici je: video, dataprojektor, TV, DVD, přístup na internet telefon.

Dvůr Králové nad Labem historie, památky, okolí :
Kdysi věnné město českých královen a v současné době jedno z významných středisek textilního průmyslu ve východních Čechách, má řadu historických, kulturních a uměleckých památek i nádherné okolí se zajímavostmi, za nimiž sem každoročně jezdí tisíce návštěvníků. Město se rozkládá v v Královédvorské kotlině, jejíž přirozenou osou je řeka Labe. Toto údolí ohraničují na severu lesy Království a na západě hora Zvičina, která se vypíná do výše 671m.  

Penzion Dvůr Králové nad Labem ZA VODOU - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Dvůr Králové nad Labem ZA VODOU -  je k dispozici připojení na internetPenzion Dvůr Králové nad Labem ZA VODOU -  je k dispozici letní terasaPenzion Dvůr Králové nad Labem ZA VODOU - disponuje kavárnouPenzion Dvůr Králové nad Labem ZA VODOU - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Dvůr Králové nad Labem ZA VODOU - disponuje restauracíPenzion Dvůr Králové nad Labem ZA VODOU - disponuje vinárnouPenzion Dvůr Králové nad Labem ZA VODOU - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Dvůr Králové nad Labem ZA VODOU - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Dvůr Králové nad Labem ZA VODOU - na pokojích je telefonPenzion Dvůr Králové nad Labem ZA VODOU - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: pension-Dvur-Kralove-Za-Vodou@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Královéhradecký kraj  Hotely v ČRHotely Královéhradecký kraj  Ubytování