Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Penzion Valentino Bedřichov - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Penzion Valentino Bedřichov - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Penzion Valentino Bedřichov - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Penzion Valentino Bedřichov - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Valentino
Bedřichov 77
Bedřichov 46812
Česká Republika

Aktuální počasí:
Penzion Valentino ubytování Bedřichov Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Penzion Valentino ubytování Bedřichov

Penzion Bedřichov Valentino

Penzion Valention  ubytování Bedřichov popis :
Penzion Valentino se nachází v Bedřichove, 10 km východne od Liberce a 30 km jižne od nemecko-polsko-českého hraničního přechodu, v Jizerských horách.

Ubytování Bedřichov penzion Valentino okolí :
V Bedřichově naleznete nejen sjezdařský areál, ale také běžecký areál. V létě je možnost jedinečné pěší turistiky i jízdy na kolech (cyklistické stezky jsou jedinečně značeny) po celých Jizerských horách. Začínají zde rovnou tři turistické trasy (červená, zelená, modrá). V okolí je možnost koupání, houbaření, rybaření a mnoho borůvek.

penzion Valentino ubytování Bedřichov :
Penzion je otevřen celoročne, vhodný zejména pro rodinnou dovolenou a malé skupiny. Dvou až peti lůžkové pokoje mají samostatnou koupelnu s toaletou. V penzionu je podávána snídane a večeře v restauraci s barem, která je k dispozici pouze ubytovaným hostům. Valentino má uzavřené zastřešené parkovište a saunu.

Penzion Valention  ubytování Bedřichov zábava :
Za každého počasí si najdete zábavu jak v Bedřichově, tak v Liberci kde naleznete úplně vše jak zábavu pro děti (lunapark, největší vodní svět u nás, ZOO a mnoho dalšího), tak veškeré vyžití pro sportovce všech odvětví ( jsou zde postaveny mnohé nové sportovní haly), ale i noční život diskotéky, kasina, bary, ... a to je vše za rohem z dobrým dopravním spojením.

Ubytování Bedřichov penzion Valentino turistika :
Ideální podmíky pro peší turistiku, jízdu na horských kolech (možnost zapůjčení), terén vhodný pro sjezdové lyžování i na bežky. V okolí se nachází 7 lyžařských vleků a bežecké trate. Poloha je ideální pro výlety po Jizerských horách, do Českého ráje, do Krkonoš i na různe hrady a zámky. V letním období je možnost koupání přímo v bedřichovském koupališti, v jablonecké přehrade nebo celoročne v krytém bazénu s tobogánem v Liberci.


Penzion Bedřichov Valentino - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Bedřichov Valentino - disponuje restauracíPenzion Bedřichov Valentino - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Bedřichov Valentino - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Bedřichov Valentino - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Bedřichov Valentino - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: Pension-Bedrichov-Valentino@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Liberecký kraj  Hotely v ČRHotely Liberecký kraj  Ubytování