Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Hladina Nebřich - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Hladina Nebřich - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Hladina Nebřich - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Hladina Nebřich - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Hladina
Nebřich 29
Nebřich 25744
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Hladina ubytování Nebřich Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel Hladina ubytování Nebřich

Hotel Nebřich Hladina

hotel Slapy hotel Hladina poloha :
Hotel Hladina se nachází na břehu Slapské přehrady poblíž obce Nebřich. Pouze 45 km dělí hotel Hladina od hlavního města Prahy,které Vám nabízí možnost návštěv divadel, kin, koncertů, prohlídek historických památek, botanické a zoologické zahrady, mořského světa a jiných zajímavostí. Ve vzdálenějším okolí lze navštívit zámek Konopiště, Dobříš, muzea a další pamětihodnosti. Golfový areál Konopiště je vzdálen pouhých 15 km.

hotel Nebřich slapská přehrada Hladina služby :
Hotel má vlastní monitorované parkoviště pro 30 vozů. Nabízí široké sportovní vyžití. Zajišťujeme rovněž hromadné akce jako školení, semináře, svatby, rodinná setkání, školy v přírodě a další akce.

hotel Slapy Nebřich hotel Hladina ubytování :
Nabízíme Vám rekreaci v příjemném prostředí za příznizovou cenu při zachování komfortu služeb
a ubytování. K dispozici je 27 dvoulůžkových pokojů a jedno apartmá. Dvoulůžkové pokoje jsou
vybaveny terasou, sprchou, WC, telefonem a TV. Apartmán (2+1) pro až 6 osob s balkonem, koupelnou s vanou a WC, kuchyňkou.

hotel vodní nádrž Slapy hotel Hladina restaurace :
Snídaně, obědy, večeře se podávají v restauraci se 64 místy a barem. V letním období je v provozu zahrádka při restauraci a plážový bar s příjemným posezením. Rádi pro Vás zajistíme grilování a rožnění na pláži. Přijímáme objednávky na rauty, slavnostní tabule a podobně.

hotel Nebřich Hladina Konferenční místnosti, školení :
Hotel je vhodný pro pořádání firemních akcí. K dispozici jsou 2 klimatizované místnosti každá pro 50 osob a salonek pro 15 osob. Přednáškové místnosti jsou vybaveny základní audiovizuální a prezentační technikou. Učebny jsou rovněž vhodné pro pořádání "školy v přírodě".

hotel Slapy Nebřich Hladina sport :
Hotel má vlastní tenisový kurt, půjčovnu lodiček a jízdních kol. V hotelu se nachází sauna, tělocvična, billiard. Okolí hotelu je vhodné pro příjemné procházky a cykloturistiku.

Přijímáme skupinové rezervace na Silvestr 2006/2007 !!!


Hotel Nebřich Hladina - Služba na recepci je 24 hodinHotel Nebřich Hladina -  je k dispozici letní terasaHotel Nebřich Hladina - K hotelu přísluší parkovištěHotel Nebřich Hladina - disponuje restauracíHotel Nebřich Hladina - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Nebřich Hladina - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Nebřich Hladina - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: Hotel-Slapska-Prehrada-Slapy-Hladina@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Středočeský kraj  Hotely v ČRHotely Středočeský kraj  Ubytování