Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Classic Nový Bydžov - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Classic Nový Bydžov - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Classic Nový Bydžov - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Classic Nový Bydžov - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Classic
U Památníku 1185
Nový Bydžov 50401
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Classic ubytování Nový Bydžov Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 5 m/s


 

*** Hotel Classic ubytování Nový Bydžov

Hotel Nový Bydžov Classic Hotel Nový Bydžov ubytování Classic popis :
Hotel Classic se nachází v centru Nového Bydžova - města na spojnici Chlumce nad Cidlinou a Jičína. Malebné okolí Nového Bydžova lze poznat vycházkami do okolí a zejména dnes oblíbenou cykloturistikou. Na kole je možné vyjet po deseti naučných cyklotrasách od 25 do 55 km.

Ubytování Nový Bydžov hotel Classic :
Součástí hotelu je nehlídané parkoviště. Rádi pro Vás zajistíme: taxi, kulturní a turistické akce. Služby hotelu: úschovna cenných předmětů, bezbarierový přístup, pokojový servis, sekretářské služby. Jazyková vybavenost personálu: Anglicky, německy.

Hotel Nový Bydžov ubytování Classic  :
Rodinný hotel má pro Vás připraveno příjemné ubytování ve 2 - 5 lůžkových pokojích. Celkem 40 lůžek v 15 pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, koupelnu se sprchou a TV se satelitním příjmem. Některé pokoje jsou podkrovní.

Hotel Classic ubytování Nový Bydžov Restaurace :
Po turistické vycházce Vám jistě přijde vhod návštěva restaurantu "CLASSIC" přímo v hotelu. Široká nabídka jídel mezinárodní kuchyně a kromě minutek také týdenní menu za výhodné ceny. Restaurace je vhodná pro pořádání různých oslav a setkání a zajišťuje také cateringové služby mimo své prostory (rauty, večírky). K restauraci patří malý oddělený salonek pro posezení s přáteli. Restaurace je otevřena každý den od 10,30 - 23,00 hod.

Ubytování Nový Bydžov hotel Classic okolí :
Za návštěvu stojí zejména 15 km vzdálený Hrádek u Nechanic se zámeckým parkem, 10 km vzdálený zámek Karlova koruna v Chlumci nad Cidlinou a památník selských bouří z roku 1775, roubené kostelíky se zvonicemi v Měníku a ve Vysočanech, románský kostel sv. Prokopa ve Starém Bydžově, naučná stezka dr. Vojtěcha ve Skřivanech, trámový roubený kostelík sv. Jiří v Loučné Hoře, památník bitvy U Chlumu, vojenský hřbitov a mnohé další.

Hotel Nový Bydžov Classic - K hotelu přísluší parkovištěHotel Nový Bydžov Classic - disponuje restauracíHotel Nový Bydžov Classic - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Nový Bydžov Classic - přijímá kreditní karty VISAHotel Nový Bydžov Classic - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Nový Bydžov Classic - přijímá kreditní karty JCBHotel Nový Bydžov Classic - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Nový Bydžov Classic - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Nový Bydžov Classic - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Nový Bydžov Classic - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Nový Bydžov Classic - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: Hotel-Novy-Bydzov-Classic@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Královéhradecký kraj  Hotely v ČRHotely Královéhradecký kraj  Ubytování