Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Haná Mariánské Lázně - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Haná Mariánské Lázně - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Haná Mariánské Lázně - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Haná Mariánské Lázně - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Haná
Hlavní 260/114
Mariánské Lázně 35301
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Haná ubytování Mariánské Lázně Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** Hotel Haná ubytování Mariánské Lázně

Hotel Mariánské Lázně Haná

hotel Mariánské Lázně ubytování Haná popis :
Nabízíme Vám příjemné ubytování v soukromém hotelu rodinného typu, který je umístěn v klidném prostředí Mariánských Lázní, přesto na hlavní třídě v těsné blízkosti krásných lázeňských parků.

ubytování Mariánské Lázně hotel Haná
:
Hotel Haná nabízí k ubytování 11 dvoulůžkových pokojů + 1 jednolůžkový pokoj + apartmán pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny WC + sprchovým koutem, televizí, minibarem, telefonem, trezorem. Stravování- snídaně přímo v hotelu plná penze a polopenze ve stylové italské restauraci TABARIN cca 100m (stejný majitel).

hotel Mariánské Lázně ubytování Haná restaurace
 :
Tato stylová italská restaurace se nachází 100 m od hotelu Haná. V nabídce jídelního lístku je možnost výběru 150ti druhů italských specialit, které je možno na přání zákazníka dopravit na pokoj.

hotel Haná ubytování Mariánské Lázně služby :
Služby vlastní- uzavřené parkoviště hlídané kamerovým systémem. Společenská místnost (30 míst) – možno využít na rauty, školení, oslavy, jednání schůze atd.Zajištění výletů a průvodcovských služeb. Wellness sauna, hydromasážní vana, perličkové koupele, masáže.

ubytování Mariánské Lázně hotel Haná welness :
Jsme schopni zajistit- pedikúra, manikúra, kosmetika, modeláž nehtů, plynové injekce, vakuové masáže, lymfoven, plynové obálky, masáže plosky nohou, aromaterapeutické masáže, půjčovna aut, kol a lyží. Sportovní vyžití- tenisové kurty, 18-ti jamkové golfové hřiště (jedno z nejlepších v ČR), pěší turistika,  cykloturistika, lyžování (lyžařský vlek, kabinková lanovka), běžecké tratě, v blízkosti hotelu zimní + plavecký + atletický stadion.

hotel Mariánské Lázně ubytování Haná turistika :
Poznávací výlety- Klášter Teplá, Zámek Kynžvart, Františkovy Lázně, přírodní rezervace Kladská, Karlovy Vary, Praha, Plzeň.


Hotel Mariánské Lázně Haná - Služba na recepci je 24 hodinHotel Mariánské Lázně Haná -  je k dispozici připojení na internetHotel Mariánské Lázně Haná - K hotelu přísluší parkovištěHotel Mariánské Lázně Haná - disponuje restauracíHotel Mariánské Lázně Haná - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Mariánské Lázně Haná - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Mariánské Lázně Haná - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Mariánské Lázně Haná - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Mariánské Lázně Haná - na pokojích je telefon
Email: Hotel-Marianske-Lazne-Hana@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Karlovarský kraj  Hotely v ČRHotely Karlovarský kraj  Ubytování