Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel & Caffe Silesia Frýdek-Místek - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel & Caffe Silesia Frýdek-Místek - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel & Caffe Silesia Frýdek-Místek - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel & Caffe Silesia Frýdek-Místek - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel & Caffe Silesia
Zámecké náměstí 1258
Frýdek-Místek 73801
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel & Caffe Silesia ubytování Frýdek-Místek Aktuální počasí: částečně oblačnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** hotel Frýdek Místek Caffe Silesia ubytování Frýdek Místek

Hotel Frýdek-Místek & Caffe Silesia Vážení hosté, přijměte pozvání do nově zrekonstruovaného HOTELu & CAFFE SILESIA, který byl nedílnou součástí města Frýdek Místek již od roku 1870, kdy prošel poslední významnou rekonstrukcí.

Hotel je situovaný do původních měšťanských domů z poloviny 17. století, zapsaných v seznamu kulturních památek. Díky citlivé renovaci zůstaly zachovány renesanční podoby domů, včetně původních trámových stropů z roku 1756 a 1795.

Hotel & Caffe Silesia ubytování
Wiltonské koberce, tapety a další dekorativní prvky dotvářejí nevšední atmosféru hotelu. Pokoje mají vlastní sociální zařízení (vanu nebo sprchový kout), TV, Sat, telefon a připojení k internetu.

V ubytovací části hotelu Silesia Vám nabízí ubytování celkem pro 47 osob v 24 prostorných pokojích (jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových) a 2 apartmánech stylově zařízených, vybavených replikami dobového nábytku a osvětlení.

Frýdek Místek ubytování HOTEL & CAFFE SILESIA restaurace
Nechte se vtáhnout do atmosféry odrážející ducha doby minulé a navštivte stylovou restauraci hotelu Silesia s nevšedním interiérem a zajímavou nabídkou jídel. K dobrému jídlu se přímo nabízí pěnivý mok, pivo značky Pilsner Urquell, Radegast, Velkopopovický kozel a Hoegaarden.

Hotel a Caffe Silesia bar a zahradní restaurace
U baru si nezapomeňte vychutnat lahodnou chuť zvlášť oblíbené kávy "Piazza D ´Oro". K příjemnému posezení jistě přispěje i citlivě zrekonstruovaný interiér restaurace, ve kterém jsou barokní klenby zdobené ruční malbou a replikami původního dřevěného obložení. Zahradní restaurace rovněž nabízí možnost zpříjemnit si stolování přímo na Zámeckém náměstí.

Hotel ve Frýdku Místku Caffe Silesia služby
Parkování, pronájem salónků, sekretářské služby (fax, e-mail apod.), akceptace platebních karet. V ceně ubytování je snídaně.

Frýdek Místek HOTEL & CAFFE SILESIA Konference a salónky
Jedním z dominantních rysů hotelu je klenbový sál se 40 místy, který poskytuje stylové prostředí vytvářející jistý pocit soukromí. Salónky svým servisem nabízí uspořádání akcí, oslav, svatebních hostin či jiných společenských událostí, kterými mohou být rovněž i firemní obědy a večeře. Dále je k dispozici Lovecký salónek - 45 míst, Sál Franze Josefa - 42 míst a Nekuřácká banketka - 20 míst.

Hotel Caffe Silesia ubytování Frýdek Místek a okolí aktivity
Vzhledem k tomu, že je hotel umístěn na nejvýše položeném náměstí ve Frýdku, máte možnost výhledu na překrásné panorama Beskyd nebo přímo na frýdecký zámek. Okolí hotelu Silesia poskytuje bohaté kulturní a sportovní vyžití jako například divadelní představení,hudební kluby, kulturní památky, muzea a galerie. Squash, bowling, fitness centra i krytý bazén, aquapark, tenisové kurty, golfová hřiště a horská turistika včetně lyžování (Beskydy) v zimním období. Nejbližší lyžařský vlek Palkovice (6 km).

Pokud Vás zaujala tato nabídka, budeme rádi vyzkoušíte-li i Vy ubytování a pohostinnost, kterou nabízí Hotel & CAFFE SILESIA ve městě Frýdek Místek.

Hotel Frýdek-Místek & Caffe Silesia - Služba na recepci je 24 hodinHotel Frýdek-Místek & Caffe Silesia -  je k dispozici připojení na internetHotel Frýdek-Místek & Caffe Silesia -  je k dispozici letní terasaHotel Frýdek-Místek & Caffe Silesia - golfHotel Frýdek-Místek & Caffe Silesia - K hotelu přísluší parkovištěHotel Frýdek-Místek & Caffe Silesia - disponuje restauracíHotel Frýdek-Místek & Caffe Silesia - disponuje vinárnouHotel Frýdek-Místek & Caffe Silesia - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Frýdek-Místek & Caffe Silesia - přijímá kreditní karty VISAHotel Frýdek-Místek & Caffe Silesia - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Frýdek-Místek & Caffe Silesia - přijímá kreditní karty JCBHotel Frýdek-Místek & Caffe Silesia - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Frýdek-Místek & Caffe Silesia - tenis -poblíž hoteluHotel Frýdek-Místek & Caffe Silesia - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Frýdek-Místek & Caffe Silesia - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Frýdek-Místek & Caffe Silesia - na pokojích je telefonHotel Frýdek-Místek & Caffe Silesia - Pokoje jsou vybaveny televizorem
Email: hotel-frydek-mistek-Silesia@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Moravskoslezský kraj Ostravský  Hotely v ČRHotely Moravskoslezský kraj Ostravský  Ubytování