Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Bellevue Doksy - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Bellevue Doksy - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Bellevue Doksy - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Bellevue Doksy - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Bellevue
Máchova 129
Doksy 47201
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Bellevue ubytování Doksy Aktuální počasí: jasnoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s


 

*** Hotel Bellevue ubytování Doksy

Hotel Doksy Bellevue

hotel Máchovo jezero ubytování Bellevue :
Hotel Bellevue se nachází v Doksech. Máchovo jezero je vzdálené 200m. Hotel nabízí příjemné ubytování, vlastní bazén a restauraci s výbornou kuchyní.

Hotel Máchovo Jezero Ubytování Bellevue :
Hotel Bellevue vám nabízí příjemné ubytování ve jedno- dvou- tří- čtyř- a pěti- lůžkových pokojích se standartním vybavením. (WC, sprcha, TV+SAT, telefon, fax). Hostům je k dispozici restaurace, salonek, v létě terasa s bazénem.

Ubytování Máchovo Jezero Hotel Bellevue - Máchovo jezero :
Svoji polohou v blízkosti hranic s BRD a Polskem, v centru rekreační oblasti Máchovo jezero a přitom pouhých 75 km od Prahy je hotel přímo předurčen pro rodinou, skupinovou rekreaci, školní pobyty, ale i jako základna pro pořádání poznávacích zájezdů.

Máchovo Jezero Ubytování Hotel Bellevue -  Služby :
Hotel Bellevue nabízí hostům k dispozici restauraci, salonek a bar. Vlastní uzamčené parkoviště, pronájem horských kol, možnost pronájmu tenisového kurtu, na objednávku projížďka kočárem nebo na koni.


Hotel Doksy Bellevue - K hotelu přísluší parkovištěHotel Doksy Bellevue - disponuje restauracíHotel Doksy Bellevue -  je k dispozici připojení na internetHotel Doksy Bellevue - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Doksy Bellevue - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Doksy Bellevue - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Doksy Bellevue - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Doksy Bellevue - na pokojích je telefon
Email: hotel-Doksy-Bellevue@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Liberecký kraj  Hotely v ČRHotely Liberecký kraj  Ubytování