Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Astra Chlumec nad Cidlinou - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Astra Chlumec nad Cidlinou - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Astra Chlumec nad Cidlinou - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Astra Chlumec nad Cidlinou - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Astra
Klicperova 51
Chlumec nad Cidlinou 50351
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Astra ubytování Chlumec nad Cidlinou Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 5 m/s


 

*** Hotel Astra ubytování Chlumec nad Cidlinou

Hotel Chlumec nad Cidlinou Astra

Hotel Chlumec nad Cidlinou ubytování Astra popis :
Hotel Astra se nachází 70 km východně od Prahy na silnici mezi Prahou a Hradcem Králové, v malém městě Chlumec nad Cidlinou. Historická budova byla původně postavena v roce 1931. Dnes je kompletně zrekonstruována tak, že původní vzhled budovy je zachován, ale uvnitř objektu je vybudován nový hotel odpovidající dnesnim požadavkům (H***).

Ubytování Chlumec nad Cidlinou hotel Astra :
Hotel Astra nabízí k ubytování 52 lůžek, kde jsou pro vás v hotelové části připraveny 2 apartmány, dále dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje. Pokoje jsou vkusně a stylově zařízené s vlastním sociálním zařízením, TV se satelitním příjmem. Lze využít parking jak v přední části, tak i v zadní části traktu hotelu pro 15 osobních automobilů a v případě potřeby pro vjezd autobusu.

Hotel Astra ubytování Chlumec nad Cidlinou restaurace :
Restaurace hotelu je velmi příjemně architektonicky laděna. Najdete zde posezení ve velkých boxech, u jídelních stolů, malých stolků na kávu a posedět můžete také na barových židlích u některého z početných drinků. V naší restauraci obsloužíme 65 hostů a z toho je 10 míst u baru. V restauraci lze uspořádat pro více osob: svatební hostina raut banket seminář, školení ale také rychlá obchodní schůzka. Snídaně lze objednat ala carte a pro skupiny také švédský stůl. Salónek lze využít pro 30 osob: svatba soukromá výročí školení seminář výroční schůze pohřební hostina školní sraz.

Hotel Hradec Králové ubytování Astra salónek :
V souvztažnosti se salónkem jsme schopni po vzájemné dohodě pro Vás připravit uspořádání mnoha různých akcí, které budou limitovány s ohledem na kapacitu jen případným počtem zúčastněných. Tímto uspořádáním celé restaurace a salónku a díky celkovému počtu míst k sezení 100, obsloužíme bez větších časových problémů také případný autobusový zájezd. V prostoru restaurace máte možnost se připojit k internetu prostřednictvím WiFi sítě.

Hotel Chlumec nad Cidlinou ubytování Astra okolí :
V blízkém okolí hotelu (do 100 m) lze využívat: solarium, masáže, posilovna, holičství a kadeřnictví,  služby spojené s opravou Vašeho automobilu, taxi službu.


Hotel Chlumec nad Cidlinou Astra - K hotelu přísluší parkovištěHotel Chlumec nad Cidlinou Astra - disponuje restauracíHotel Chlumec nad Cidlinou Astra -  je k dispozici připojení na internetHotel Chlumec nad Cidlinou Astra -  je k dispozici letní terasaHotel Chlumec nad Cidlinou Astra - disponuje kavárnouHotel Chlumec nad Cidlinou Astra - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Chlumec nad Cidlinou Astra - přijímá kreditní karty VISAHotel Chlumec nad Cidlinou Astra - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Chlumec nad Cidlinou Astra - přijímá kreditní karty JCBHotel Chlumec nad Cidlinou Astra - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Chlumec nad Cidlinou Astra - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Chlumec nad Cidlinou Astra - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Chlumec nad Cidlinou Astra - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Chlumec nad Cidlinou Astra - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
Email: Hotel-Chlumec-nad-Cidlinou-Astra@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Královéhradecký kraj  Hotely v ČRHotely Královéhradecký kraj  Ubytování