Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Čeština   English> Hotel Zámek Mostov Cheb - Zobrazit stránky v anglickém jazyce.   Deutsch> Hotel Zámek Mostov Cheb - Zobrazit stránky v německém jazyce   Slovenština> Hotel Zámek Mostov Cheb - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   Español> Hotel Zámek Mostov Cheb - Zobrazit stránky v Španělském jazyce    Mapa hotelu
MENU

Doporučte tyto stránky:
Adresa:
Hotel Zámek Mostov
Mostov 1
Cheb 35002
Česká Republika

Aktuální počasí:
Hotel Zámek Mostov ubytování Cheb Aktuální počasí: skoro zataženoDenní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s


 

*** hotel Cheb Zámek Mostov ubytování Cheb

Hotel Cheb Zámek Mostov Zámecký hotel Mostov  -  Mostov leží na samotě uprostřed přírody. Autobusová a vlaková zastávka 1 km od hotelu. Vzdálenost od Chebu, 10 min, od Františkových a Mariánských Lázní 20 min,  od Karlových Varů (letiště) 40 min. Směr - výjezd z dálnice A93 směr hraniční přechod Pomezí. Po E48 cca 12 km směr K.Vary výjezd EXIT 160 ODRAVA, v obci Odrava vlevo Mostov 1 km.

Zámecký hotel Cheb Mostov ubytování:
V zámku je  18 stylově vybavených pokojů s možností přistýlky, 5 zámeckých pokojů, 1 apartmá, 1 bezbariérový pokoj). Pokoje jsou komfortně vybaveny TV-Sat, Telefonem, WC se sprchou a fénem, větší pokoje mají i vanu. Úschova cenností je možná v hotelovém trezoru na recepci. Parkování zdarma přímo u zámku. V zámku bezbariérový přístup a možnost ubytování pro tělesně postižené občany. Nenajdete pokoj č. 13, neboť nejsou označeny čísly ale jmény, vztahující se k výzdobě na pokoji. Tak např. pokoj „Country“ má na stěnách malby Sedláčka, „Praha“ naši matičku Prahu, „Karlsbad“ historické dokumentární fotky nejslavnějších lázní.Zámek svoji polohou na samotě u lesa uprostřed zámeckého parku poskytuje odpočinek – uvolnění – relaxaci v naší občas hektické době.

Zámecký hotel ubytování Mostov Gastronomie:
Zámek Mostov nabízí romantické posezení s neopakovatelnou atmosférou honosných večírků a dýchánků doby minulé. Tradiční českou kuchyni, zámecké menu a vybraná vína. Je zde místo pro posezení u otevřeného ohně v Gourmet restaurantu Georg a Olga nebo pořádání rodinných oslav a svatebních hostin. Restaurace s přilehlými salonky se vybízí k pořádání firemních akcí, večírků a rautů. Hostiny jsou perfektně provedené, obsluha pozorná, osobní. 

Zámecký hotel Mostov ubytování Cheb firemní akce
Konferenční vybavení (v ceně pronájmu prostor):flipchart, videopřehrávač, dekorace květin, obslužný personál pro catering, ostatní dle dohody a přání zákazníka. Nabídka občerstvení:Coffee break, menu dle dohody,Rauty dle přání zákazníka

Ubytování Mostov Zámecký hotel Mostov wellness:
Pod kontrolou rehabilitační pracovnice je možno využít služeb vodoléčby (perličková koupel, podvodní a reflexní masáže,vířivá koupel), slatinných obkladů, masáží, a sauna.

Zámecký hotel Mostov ubytování Mostov Sport:
Pěší a cykloturistika -  Jezdecký oddíl Nebanice - Tenis a golf - Krytá střelnice u zámku - Naháňky a individuální odstřel zvěře.

Hotel Cheb Zámek Mostov - Služba na recepci je 24 hodinHotel Cheb Zámek Mostov -  je k dispozici letní terasaHotel Cheb Zámek Mostov - K hotelu přísluší parkovištěHotel Cheb Zámek Mostov - disponuje restauracíHotel Cheb Zámek Mostov - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Cheb Zámek Mostov - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Cheb Zámek Mostov - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Cheb Zámek Mostov - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Cheb Zámek Mostov - na pokojích je telefon
Email: hotel-Cheb-Zamek-Mostov@cz-hotel.eu  

  Ubytování Hotely penzionyUbytování Karlovarský kraj  Hotely v ČRHotely Karlovarský kraj  Ubytování